Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Adres giełdy

Adres giełdy

ul. Bakalarska 2, Warszawa

Godziny otwarcia giełdy

Otwarte: Codziennie 00:00 – 20:00

Ludzie oglądający kwiaty na targowsiku kwiatowym

Nasze Targowisko powstało w 1992 roku na terenie Zakładu Napraw Maszyn Przedsiębiorstwa Gospodarki Maszynami Budownictwa ,, Warszawa”.

 

Początkowo był to niewielki plac około 8  tysięcy m²  przeznaczony na sprzedaż kwiatów i roślin wyłącznie z samochodów. Atrakcyjność położenia Targowiska Kwiatowego  spowodowała napływ coraz większej liczby kupców i handlujących, co powodowało ciągły rozwój oraz inwestycje w infrastrukturę. Powstało wówczas około 40 pawilonów handlowych, które zainicjowały dalszy rozwój targowiska. Stało się ono również miejscem rozpoznawalnym  i ważnym dla społeczności lokalnej.

Targowisko Kwiatowe zarządza obecnie ponad 190 pawilonami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej ponad 3,5 tysiąca m², oraz ponad 650 miejscami handlowymi.


Ponieważ liczba klientów szybko wzrastała, rosły również i ich oczekiwania kupców co do poprawy warunków handlowych na Targowisku. Przedsiębiorstwo sukcesywnie dokonywało i nadal dokonuje modernizacji placów targowiskowych  jak i okolic Targowiska Kwiatowego.

Podstawową zaletą targowiska jest jego korzystne usytuowanie na terenie miasta stołecznego Warszawy. Jest to jedyne takie miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w cały asortyment związany z najnowszymi trendami w  florystyce. Można tu nabyć kwiaty cięte i doniczkowe, zieleń ciętą, byliny, kwiaty rabatowe, byliny, drzewka ozdobne i ogrodowe itp.

 

Na targowisku można również kupić opakowania ozdobne, dodatki florystyczne, materiały techniczne, wstążki, szkło, ceramikę, świece, znicze nagrobne, susz roślin egzotycznych, kwiaty sztuczne, kartki okolicznościowe i wyroby papiernicze, palmy, stroiki wielkanocne i   bożonarodzeniowe choinki.

 

Zaproszenie do wynajmu nawierzchni

Chciałbyś sprzedawać swoje produkty na naszym Targowisku Kwiatowym? Zobacz dostępne miejsca i pawilony handlowe. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Wynajmij powierzchnię

Zaproszenie do wynajmu nawierzchni

Aktualności

Aktualne wydarzenia i ważne informacje dotyczące Targowiska.

  • 26.05.2022 Dzień Matki

    Dzień Matki jest raz w roku szczęśliwy i pełen uroku.Serdecznie zapraszamy do zakupu kwiatów dla mam na naszym Targowisku Kwiatowym.

  • Kwiaty do ogrodu i na balkon

    Sezon na kwiaty rabatowe i balkonowe uważamy za otwarty !Największa oferta kwiatów już dostępna na naszym Targowisku Kwiatowym.Serdecznie zapraszamy na zakupy.

  • Niedziela Palmowa i Wielkanoc

    Zapraszamy do zakupu palm, stroików i ozdób świątecznych na Wielkanocne stoły. Niezbędnym dodatkiem do świąt są także kwiaty w bogatej ofercie na Targowisku Kwiatowym.