Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Adres giełdy

Adres giełdy

ul. Bakalarska 2, Warszawa

Godziny otwarcia giełdy

Otwarte: Codziennie 00:00 – 20:00

Ludzie oglądający kwiaty na Targowsiku Kwiatowym w Warszawie

Nasze Targowisko powstało w 1992 roku na terenie Zakładu Napraw Maszyn Przedsiębiorstwa Gospodarki Maszynami Budownictwa ,,Warszawa”.

 

Początkowo był to niewielki plac około 8  tysięcy m²  przeznaczony na sprzedaż kwiatów i roślin wyłącznie z samochodów. Atrakcyjność położenia Targowiska Kwiatowego  spowodowała napływ coraz większej liczby kupców i handlujących, co powodowało ciągły rozwój oraz inwestycje w infrastrukturę. Powstało wówczas około 40 pawilonów handlowych, które zainicjowały dalszy rozwój targowiska. Stało się ono również miejscem rozpoznawalnym  i ważnym dla społeczności lokalnej.

Targowisko Kwiatowe zarządza obecnie ponad 190 pawilonami handlowymi o łącznej powierzchni handlowej ponad 3,5 tysiąca m², oraz ponad 650 miejscami handlowymi.

Ponieważ liczba klientów szybko wzrastała, rosły również i ich oczekiwania kupców co do poprawy warunków handlowych na Targowisku. Przedsiębiorstwo sukcesywnie dokonywało i nadal dokonuje modernizacji placów targowiskowych jak i okolic Targowiska Kwiatowego.

Podstawową zaletą targowiska jest jego korzystne usytuowanie na terenie miasta stołecznego Warszawy.

Oferta Targowiska Kwiatowego Bakalarska

Jest to jedyne takie miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w cały asortyment związany z najnowszymi trendami we florystyce. Można tu nabyć kwiaty cięte i doniczkowe, zieleń ciętą, byliny, kwiaty rabatowe, byliny, drzewka ozdobne i ogrodowe itp.

Na targowisku można również kupić: opakowania ozdobne, dodatki florystyczne, materiały techniczne, wstążki, szkło, ceramikę, świece, znicze nagrobne, susz roślin egzotycznych, kwiaty sztuczne, kartki okolicznościowe i wyroby papiernicze, palmy, stroiki wielkanocne, stroiki na Wszystkich Świętych oraz  bożonarodzeniowe choinki.

 

Zaproszenie do wynajmu nawierzchni

Chciałbyś sprzedawać swoje produkty na naszym Targowisku Kwiatowym? Zobacz dostępne miejsca i pawilony handlowe. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

 

Wynajmij powierzchnię

Zaproszenie do wynajmu nawierzchni

Aktualności

Aktualne wydarzenia i ważne informacje dotyczące Targowiska.